Федорова Наталя Миколаївна

 

практичний психолог

 

освіта: ХНПУ імені Г.С. Сковороди 

 

Стаж роботи - 8 років

 

 

Моє життєве кредо:   «Мудрий цінує всіх, адже в кожному знаходить хороше"

21.02.2018 Розвивальне заняття "Веселі риболови".

Розвивальні заняття

2017/2018 навчальний рік

Розвивальна робота з старшими дошкiльниками "Розвиток емоцiйноi сфери старших дошкiльникiв" та "Пiдготовка до навчання у школi"

Розвивальні заняття з молодшими дошкільниками, розвиток піднавальних процесів (пам`яті, мислення, уваги, уяви), творчих здібностей.

Психологічна просвіта

З метою запобігання випадам насилля в учнівському середовищі до 25-річчя Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» практичним психологом закладу проведено круглий стіл: «Протидія випадкам насилля, як організувати роботу з батьками» з вчителями початкових класів та працівниками дошкільного підрозділу.

Консультації для батьків

Скачать
Криза 3-х років
Криза трирічного віку - це період «відділення» дитини від дорослого.
криза 3 років.docx
Microsoft Word документ 21.2 KB
Скачать
Значення іграшки в житті дитини
У слові іграшка сховане слово”гра”. Іграшка — засіб для гри, її провідник. Іграшка — образ, товариш, спогад про тих, хто подарував або виробив іграшку. Іграшка приходить до дитини змалку. Раніше іграшки виробляли своїми руками. Мати, сестри, тітоньки, бабусі шили ляльку або виготовляли її з соломи. Тато — вирізав з дерева. Іграшка присвячувалась конкретні дитині, на її виготовлення витрачали час та думки. Вона несла не тільки образ, але і спогад, і побажання.
Значення іграшки в житті дитини.docx
Microsoft Word документ 17.7 KB
Скачать
Дитячі істерики, як уникнути істерики дитини.
З дитячою істерикою періодично стикається кожен дорослий і кожен, напевно, пам'ятає, яким навантаженням (психологічним і фізіологічним) супроводжується істерика дитини. У такій ситуації, коли на вас дивляться сторонні люди, легко розгубитися або вийти з себе. Як бути? Ось що радять психологи:
Дитячі істерики.docx
Microsoft Word документ 14.7 KB
Скачать
Агресивні прояви у поведінці
Давайте спробуємо з’ясувати причини дитячої агресивності та розглянемо шляхи корекції поведінки дітей.
Наш час характеризується наростанням агресивності суспільства в цілому та деяких осіб зокрема. Агресія «молодіє» щороку. Як же допомогти адаптуватися дитині у світі, сповненому насильства та агресії?
Агресивні прояви у поведінці.docx
Microsoft Word документ 22.5 KB